HUMOURITA/KI-public editor

haya basi n’mecheki facebook apo then nika see that ma atheist hawataki CRE NA IRE IFUNZWE MASHULENI.EMEN???????

MI NASEMA KWA MA ATHEISTS THE EARTH IS THE LORD’S AND ITS FULLNESS THEREOF.sooooooooooooo

mkatafute dunia ingine au galaxy ingine(wapi)??????????kwa sababu hapa mlipo………………………..ooooooooooo

ni kwa wenyewe.aliiumba alone in 6 days.na haukuweko………….ship out or shut up and forever hold your peace.hauna options mob sanaaaaaaaaaaa…………………………

earth iko chini ya …………………….ulinzi wa mlinzi wake………………………………..

HEAVEN IKO NA ……………….SERIKALI NA UFALME NA EVERYTHING TO RUN EFFICIENTLY ETERNALLY………

HELL pia kunao na wenyewe………………………na wanafanya vile wanaitaka…………………………….

yu see atheist hauna chako????????????????????????????

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s